Home PagePrawnik oświatowy Zielona Góra. Kancelaria prawa oświatowego w Zielonej Górze.
Kancelaria prawa oświatowego – działamy w całej Polsce w tym w Zielonej Górze

 

Szanowni Państwo, 

Nasza Kancelaria jest jedną z niewielu Kancelarii prawnych w Polsce, która specjalizuje się w zagadnieniach prawa oświatowego, pomocy prawnej dla nauczycieli, placówek oświatowych, rodziców wychowanków, czy gmin. Bardzo możliwe, iż dysponujemy największym zespołem prawników specjalizujących się w zagadnieniach prawa oświatowego w Polsce. 

 

Od wielu lat obsługujemy wiele podmiotów prowadzących placówki oświatowe, w tym chyba największy tego typu podmiot w Polsce prowadzący kilkadziesiąt placówek oświatowych na terenie całej Polski i zatrudniający kilkuset nauczycieli. 

Do tego doradzamy gminom w sprawach związanych z prawem oświatowym, kartą nauczyciela, systemem finansowania oświaty. 

Codziennie także udzielamy kilku porad prawnych nauczycielom i rodzicom wychowanków. Przez ostatnie kilka lat tego typu porad prawnych nauczycielom, rodzicom uczniów udzieliliśmy kilkaset. 

 

Mamy świadomość, iż lokalizacja siedziby Kancelarii w Poznaniu może być niedogodnością dla wielu Klientów spoza Wielkopolski. W tym także dla mieszkańców Zielonej Góry poszukujących Kancelarii prawa oświatowego.

Jednakże wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom mieszkańcom Zielonej Góry, czy nauczycielom z Zielonej Góry pomoc prawną w zakresie prawa w oświacie świadczymy w różnych formach:

– online: teams, zoom, skype 

– mailowo, 

– telefonicznie

W zasadzie nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, iż udzielając porad prawnych zainteresowanym z całej Polski, w tym często z Zielonej Góry głównie działamy zdalnie.

 

Jednocześnie w przypadku konieczności prowadzenia sprawy sądowej dotyczącej karty nauczyciela w Zielonej Górze lub postępowania dyscyplinarnego przed Komisją dyscyplinarną w Zielonej Górze jesteśmy gotowi dojechać do Zielonej Góry i reprezentować Tutaj Państwa interesy prawne. 

Nasi adwokaci i radcowie prawni udzielają porad prawnych oraz reprezentują wszystkie podmioty funkcjonujące w sferze oświaty tj. organy prowadzące placówki oświatowe ( przedszkola, żłobki, szkoły), dyrektorów placówek oświatowych, pracowników placówek oświatowych, w tym nauczycieli oraz rodziców i uczniów.

Zajmujemy się kwestiami związanymi z regulacjami kartu nauczyciela, regulującymi statut prawny nauczyciela i dyrektora placówki. Prowadzimy sprawy związane z kontrola wykorzystania prawidłowości dotacji oświatowej oraz regulacjami dotyczącymi sposobu funkcjonowania placówek oświatowych. Pomagamy w końcu rodzicom wychowanków w sporach z placówkami oświatowymi.

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zakładce formy współpracy oraz porady online.

 

Kancelaria prawa oświatowego 

Ul. Adama Mickiewicza 18a/3 Poznań 

kancelaria@prawnikoswiatowy.pl 

+48531335713

 

 

 

 

 

 

Jeżeli więc wyszukując w internecie takich haseł jak:

Porady prawne dla nauczycieli Zielona Góra

Prawnik oświatowy Zielona Góra 

Prawnik prawo oświatowe Zielona Góra 

Dotacja oświatowa Zielona Góra 

Postępowanie dyscyplinarne nauczycieli Zielona Góra 

Kancelaria prawa oświatowego Zielona Góra 

Adwokat od spraw szkolnych Zielona Góra, 

 

to nie wahaj się odezwać do naszej Kancelarii prawa oświatowego. 

Zajmiemy się twoim problemem prawnym i udzielimy porady prawnej z prawa oświatowego online.