Home PagePrawnik od oświaty Ostrów Wielkopolski. Kancelaria prawa oświatowego w Ostrowie Wielkopolskim
Kancelaria prawa oświatowego – działamy w całej Polsce w tym w Ostrowie Wielkopolskim

 

Szanowni Państwo, 

Nasza Kancelaria jest jedną z niewielu Kancelarii prawnych w Polsce, która specjalizuje się w zagadnieniach prawa oświatowego, pomocy prawnej dla nauczycieli, placówek oświatowych, rodziców wychowanków, czy gmin. Pomagamy także nauczycielom i rodzicom wychowanków z Ostrowa Wielkopolskiego. Bardzo możliwe, iż dysponujemy największym zespołem prawników specjalizujących się w zagadnieniach prawa oświatowego w Polsce. 

 

Od wielu lat obsługujemy wiele podmiotów prowadzących placówki oświatowe, w tym chyba największy tego typu podmiot w Polsce prowadzący kilkadziesiąt placówek oświatowych na terenie całej Polski i zatrudniający kilkuset nauczycieli. W tym także w Ostrowie Wielkopolskim. 

Do tego doradzamy gminom w sprawach związanych z prawem oświatowym, kartą nauczyciela, systemem finansowania oświaty. 

Codziennie także udzielamy kilku porad prawnych nauczycielom i rodzicom wychowanków. Przez ostatnie kilka lat tego typu porad prawnych nauczycielom, rodzicom uczniów udzieliliśmy kilkaset. 

 

Mamy świadomość, iż lokalizacja siedziby Kancelarii w Poznaniu może być niedogodnością dla wielu Klientów. Co prawda Ostrów Wielkopolski, tak jak i Poznań znajduje się w jednym województwie i odległość nie stanowi tu realnej przeszkody dla przeprowadzenia procedury pomocy prawnej. Dlatego tez kierujemy swoje usługi w zakresie prawa oświatowego także do mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego poszukujących Kancelarii prawa oświatowego w Ostrowie Wielkopolskim.

Jednakże wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom mieszkańcom Ostrowa, czy nauczycielom z miasta Ostrów Wielkopolski pomoc prawną w zakresie prawa w oświacie świadczymy w różnych formach:

– online: teams, zoom, skype 

– mailowo, 

– telefonicznie

W zasadzie nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, iż udzielając porad prawnych zainteresowanym z całej Polski, w tym często z Ostrowa Wielkopolskiego głównie działamy zdalnie. Niemniej jednak odległość między Ostrowem Wielkopolskim a Poznaniem nie jest realną przeszkodą.

 

Jednocześnie w przypadku konieczności prowadzenia sprawy sądowej dotyczącej karty nauczyciela w Ostrowie Wielkopolskim lub postępowania dyscyplinarnego przed Komisją dyscyplinarną w Ostrowie Wielkopolskim  jesteśmy gotowi dojechać do Ostrowa Wielkopolskiego i reprezentować Tutaj Państwa interesy prawne. 

Nasi adwokaci i radcowie prawni udzielają porad prawnych oraz reprezentują wszystkie podmioty funkcjonujące w sferze oświaty tj. organy prowadzące placówki oświatowe ( przedszkola, żłobki, szkoły), dyrektorów placówek oświatowych, pracowników placówek oświatowych, w tym nauczycieli oraz rodziców i uczniów.

Zajmujemy się kwestiami związanymi z regulacjami kartu nauczyciela, regulującymi statut prawny nauczyciela i dyrektora placówki. Prowadzimy sprawy związane z kontrolą wykorzystania prawidłowości dotacji oświatowej oraz regulacjami dotyczącymi sposobu funkcjonowania placówek oświatowych. Pomagamy w końcu rodzicom wychowanków w sporach z placówkami oświatowymi.

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zakładce formy współpracy oraz porady online.

Pomoc prawna dla nauczycieli w Ostrowie Wielkopolskim

 

Kancelaria prawa oświatowego 

Ul. Adama Mickiewicza 18a/3 Poznań 

kancelaria@prawnikoswiatowy.pl 

+48531335713

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli więc wyszukując w internecie takich haseł jak:

Porady prawne dla nauczycieli Ostrów Wielkopolski 

Prawnik oświatowy w Ostrowie Wielkopolskim

Postępowanie dyscyplinarne nauczycieli Ostrów Wielkopolski 

Kancelaria prawa oświatowego w Ostrów Wielkopolski

Prawnik prawo oświatowe Ostrów Wielkopolski 

Dotacja oświatowa Ostrów Wielkopolski 

Adwokat od spraw szkolnych Ostrów Wielkopolski , 

 

to nie wahaj się odezwać do naszej Kancelarii prawa oświatowego. 

Zajmiemy się twoim problemem prawnym i udzielimy porady prawnej z prawa oświatowego online.