Home PagePorady prawneTelefoniczne porady prawne dla nauczycieli – porady zdalne

Telefoniczne porady prawne dla nauczycieli – porady zdalne

Radca prawna Joanna Jędrzejewska i Radca prawny Joanna Janiak

 

Wielu z państwa, którzy znajdują naszą kancelarię prawa oświatowego w internecie, po dowiedzeniu się siedzibą naszego biura, naszej kancelarii jest miasto Poznań, zapytuje:

czy istnieje także możliwość udzielania porad przez prawników zajmujących się prawem oświatowym w naszej kancelarii w sposób zdalny,

czy to poprzez telefoniczną poradę prawną, 

poradę prawną z prawa oświatowego online,

poradę prawną dotyczącą nauczycieli przez Skypa, zoom, teams czy inną platformę,

Czy po prostu udzielamy porad prawnych nauczycielom mailowo?

 

Tak, to po pierwsze. Kancelarii zajmujących się prawem oświatowym czy prawników specjalizujących się w problemach dotyczących nauczycieli, rodziców, wychowanków, prowadzących sprawy szkół, placówek oświatowych, przedszkoli w Polsce jest bardzo niewiele.

Mimo iz nauczyciele stanowią bardzo liczną grupę zawodową. Nie wspominając już o rodzicach i uczniach, to zakres regulacji prawa oświatowego nie cieszy się dużą popularnością wśród prawników.

Tym samym wśród naszych klientów znajdują się nie tylko mieszkańcy: Poznania, czy szerzej Wielkopolski takich miast jak: Śrem, Wągrowiec, Gniezno czy Szamotuły, ale tak naprawdę udzielamy porad prawnych klientom z całej Polski.

Regularnie udzielamy porad prawnych mieszkańcom Warszawy, Zamościa, nauczycielom z Białegostoku, placówkom oświatowym z Wrocławia, przedszkolom z Bydgoszczy, czy rodzicom posyłajacym dzieci do szkoły w Toruniu.

 

W tym zakresie nie mamy większego ograniczenia.

Można by powiedzieć że większość naszych klientów stanowią klienci spoza miasta Poznania. Większość porad, których udzielamy z zakresu prawa oświatowego udzielamy za pośrednictwem środków zdalnych.

Są to najczęściej porady mailowe gdzie na państwa zapytanie udzielamy wyjaśnienia mailowego, są to spotkania w formie onlinenowej za pośrednictwem jednej z platform internetowych Skype, Teams, czy jakiejkolwiek innej.

Są to także telefoniczne porady gdzie po prostu przez telefon po konsultacji możemy z państwem porozmawiać na temat nurtującego państwa zagadnienia z zakresu prawa oświatowego. Regulacji dotyczących Karty nauczyciela, czy dotacji oświatowej.

W tym zakresie jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy i z każdej  formy tej współpracy korzystamy.

 

 

Bardzo mi miło, że przeczytaliście Państwo niniejszy artykuł omawiający problematykę urlopu dla poratowania zdrowia. Mam nadzieję, że znaleźliście Państwo odpowiedź na swoje wątpliwości i pytania dotyczące tego zagadnienia związanego z prawem oświatowym.. W razie dalszych pytań zapraszam do kontaktu z prawnikiem oświatowym – od spraw szkolnych  w Poznaniu:

Joanna Janiak

Joanna Jędrzejewska – Adama Mickiewicza 18a/3, 60-834 Poznań.

kancelaria@prawnikoswiatowy.pl 

tel:+48531335713

 

 

Zostaw swoją myśl na temat “Telefoniczne porady prawne dla nauczycieli – porady zdalne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *