Home PagePrawnik prawo oświatowe Katowice.
Kancelaria prawa oświatowego – działamy w całej Polsce w tym w Katowicach i na Śląsku 

 

Szanowni Państwo, 

Nasza Kancelaria jest jedną z niewielu Kancelarii prawnych w Polsce, która specjalizuje się w zagadnieniach prawa oświatowego, pomocy prawnej dla nauczycieli, placówek oświatowych, rodziców wychowanków, czy gmin. Bardzo możliwe, iż dysponujemy największym zespołem prawników specjalizujących się w zagadnieniach prawa oświatowego w Polsce. 

 

Od wielu lat obsługujemy wiele podmiotów prowadzących placówki oświatowe, w tym chyba największy tego typu podmiot w Polsce prowadzący kilkadziesiąt placówek oświatowych na terenie całej Polski i zatrudniający kilkuset nauczycieli. 

Do tego doradzamy gminom w sprawach związanych z prawem oświatowym, kartą nauczyciela, systemem finansowania oświaty. 

Codziennie także udzielamy kilku porad prawnych nauczycielom i rodzicom wychowanków. Przez ostatnie kilka lat tego typu porad prawnych nauczycielom, rodzicom uczniów udzieliliśmy kilkaset. 

 

Mamy świadomość, iż lokalizacja siedziby Kancelarii w Poznaniu może być niedogodnością dla wielu Klientów spoza Wielkopolski. W tym także dla mieszkańców Katowic, Zabrza, Gliwic, Chorzowa poszukujących Kancelarii prawa oświatowego w stolicy.

Jednakże wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom mieszkańcom Katowic, czy nauczycielom z Chorzowa pomoc prawną w zakresie prawa w oświacie świadczymy w różnych formach:

– online: teams, zoom, skype 

– mailowo, 

– telefonicznie

W zasadzie nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, iż udzielając porad prawnych zainteresowanym z całej Polski, w tym często z Katowic głównie działamy zdalnie.

 

Jednocześnie w przypadku konieczności prowadzenia sprawy sądowej dotyczącej karty nauczyciela w Katowicach lub postępowania dyscyplinarnego przed Komisją dyscyplinarną w Katowicach jesteśmy gotowi dojechać do Katowic i reprezentować Tutaj Państwa interesy prawne. 

Nasi adwokaci i radcowie prawni udzielają porad prawnych oraz reprezentują wszystkie podmioty funkcjonujące w sferze oświaty tj. organy prowadzące placówki oświatowe ( przedszkola, żłobki, szkoły), dyrektorów placówek oświatowych, pracowników placówek oświatowych, w tym nauczycieli oraz rodziców i uczniów.

Zajmujemy się kwestiami związanymi z regulacjami kartu nauczyciela, regulującymi statut prawny nauczyciela i dyrektora placówki. Prowadzimy sprawy związane z kontrola wykorzystania prawidłowości dotacji oświatowej oraz regulacjami dotyczącymi sposobu funkcjonowania placówek oświatowych. Pomagamy w końcu rodzicom wychowanków w sporach z placówkami oświatowymi.

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zakładce formy współpracy oraz porady online.

 

Kancelaria prawa oświatowego 

Ul. Adama Mickiewicza 18a/3 Poznań 

kancelaria@prawnikoswiatowy.pl 

+48531335713

 

 

 

 

 

 

Jeżeli więc wyszukując w internecie takich haseł jak:

Porady prawne dla nauczycieli Katowice 

Prawnik oświatowy Katowice 

Prawnik prawo oświatowe Katowice 

Dotacja oświatowa Katowice 

Postępowanie dyscyplinarne nauczycieli Katowice 

Kancelaria prawa oświatowego Katowice 

Adwokat od spraw szkolnych Katowice, 

 

to nie wahaj się odezwać do naszej Kancelarii prawa oświatowego. 

Zajmiemy się twoim problemem prawnym i udzielimy porady prawnej z prawa oświatowego online.